Avameretalgud Keri saarel

Harjumaa, Viimsi vald, Keri saar

Talgud toimusid 04. mai 2013
Talgute eesmärk ja hüvang Keri saare igakevadine koristamine. Teeme selle toreda saare korda, et suvel oleks ilus seal käia. Püüame talgute käigus anda ka teadmise, et prügi tuuakse mere tagant alati endaga kaasa!
Talgutööd Tuletorni, majade ja saare koristamine ja ehk mõned spetsiaalsemad tööd veel. Täpsustame veel, kui aeg jõuab lähemale.
Talguliste maksimumarv 20
Vabu kohti 0
Kaasa võtta Selga soojad mereriided ja kaasa töökindad. Täpsemad juhised tulevad talgulistele töö käigus enne talguid. Piknikukorv endale meelepärase kehakinnitusega.
Talgulistele pakutav Pakume mõnusat meresõitu Kerile ning kaunist päeva huvitaval saarel. Teada saab saare ajaloost, säästvast majandamisest nii lükkematerjali kui elektriga. Saab vaadata kas tuletornist Soome paistab. Lõunaks talgusupp. Enne ja pealelõunal mõnus töö!
Talgujuht Jako Vernik
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise, Soome
Kogunemine Leppneeme sadam Viimsis. Kell 9:30. Tagasi saab õhtul. Kellaegadega on merel keeruline. Sündmuse toimumist võib mõjutada halb ilm! Siis ei saa Keril maabuda.
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta Talgutele saamise transpordikulusid tuleb talgulisel endal katta. Loodame saada osalist toetust kuid kulukohaga peab talguline arvestama. Keril saab osta Keri suveniire, T-särke jne.
Talgukood 13030618
Salvesta kalendrisse
Ürituse pildid http://livehouse.ee/galerii/?album=106&gallery=123