Arvutid ja elektroonika heategevusse

Tartumaa, Tartu, Puiestee 108-M1

  • Korteriühistud
  • Prügikoristus
  • Muud talgud
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 26. aprill 2012
Talgute eesmärk ja hüvang Kogume kokku rikkega, kasutud, samuti korras aga muidu mitte vajalikud arvutid, elektroonika ja elektrilised tööriistad. Parandame need mida saab ja siis annetame need vaestele, kes neist väga puudust tunnevad.
Talgutööd Talgute korras nagunii koristame kuure keldreid ja laohooneid. Miks siis mitte tuua need kasutud arvutid ja elektroonikaseadmed heategevusse. Kui arvate et see võiks veel kellegi hüvanguks teenida. Kindlasti helistage (51946912) ette kui teil midagi sellist ülearu on. Aitame koos neid peresi kes ei suuda end ise aidata.
Talguliste maksimumarv 20
Vabu kohti 4
Kaasa võtta Hea tuju, head ideed ja vabatahtliku heateo soovid.
Talgulistele pakutav Head tunnet tehtud heategude eest ja soovikorral nime kuulutamist meie kodulehel. http://tehnikaringlus.com/ Firmadele edaspidise koostööpuhul reklaam meie kodulehel ja meie üritustel.
Talgujuht Vello Kivi
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene
Kogunemine Koguneda pole vaja, piisab kui kauba vastuvõtt on ette teatatud ja ise saate selle kohale toimetada.
Muu vajalik info Talgute käigus kogume kokku elektroonika ja arvutid, mis on muutunud teile üleliigseks. Arvutid ja muud seadmed palume teil endil kohale toimetada, sest meil transport puudub. Meie korrastame need peale talguid ja talgute ajal. Korras seadmed anname tasuta ära, vaesemale elanikonnale. Meil on sõlmitud leping ohtlikejäätmete käitlejaga http://www.epler-lorenz.ee/ Mittevajaliku viime sinna. Vajadusel saame anda üleandmis-vastuvõtmis akti. Korrastatud tehnika ära andmisel kaasame sotsiaal- ja lastekaitsetöötajaid. Talgugrupid Tallinnas, Rakveres ja Tartus. Info meie kodulehel: Enne kui midagi kohale tooma hakkate teatage kindlasti grupijuhile. Tartus 51946912, Tallinnas 5565 9394, Rakveres 5833 5676 Või kirjutage: tehnikaringlus@gmail.com
Talgukood 12041516
Salvesta kalendrisse
Ürituse pildid http://tehnikaringlus.com/