Aruküla Kivilinna mänguväljak

Harjumaa, Raasiku vald, Aruküla alevik, Tallinna mnt.24 Aruküla rahvamaja taga suur mänguväljak koos uue rajatud kõnniteega.

Talgud toimusid 04. mai 2019
Talgute eesmärk ja hüvang Aruküla Kivilinna mänguväljak on aleviku süda, kus käib väga palju lapsi, noori, täiskasvanuid ja vanemaid inimesi vaba aega veetmas. Sellepärast peab 1 kord aastas kõik koos koristama, korrastama, värvima ja kinnitama. Mänguväljak muuta veelgi atraktiivsemaks.
Talgutööd Värvimine, kaevamine, keeramine, riisumine, korrastamine, liiva tassimine, uute atraktsioonide paigaldamine.
Talguliste maksimumarv 50
Vabu kohti 40
Kaasa võtta Rehad, labidad, kruvikeerajad, kindad. Ühesõnaga võta kaasa oma töövahendid. Prügikotid, käru, mõned rehad, labidad toon rahvamajast.
Talgulistele pakutav Meelepärane töökas seltskond. Lõuana ajal saame suppi süüa.
Talgujuht Garina Toomingas
Keeled mida talgujuht räägib Eesti
Kogunemine Hakkame kogunema kell 10.00- 11.00., et kell 11.00 võiks tööga alustada. Alati võite varem töödega alata. Umbes kell 13. ajal sööme suppi. Lõpetada plaanime kella 16.30. Kui läheb kauem siis jäävad need lõpetama, kes saavad jääda.
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta Aruküla Kivilinna mänguväljak on kõigile ja kõikidele. Palun tule löö käsi külge isegi, kui sinu laps ei käi mänguväljakul. Tule aita ja anna nõu. Mänguväljak on kasutajate nägu. Kõigi töökäed on väga oodatud.
Talgukood 190408044
Prindi talgute kuulutus Salvesta kalendrisse
Ürituse pildid Tallinna mnt. 24, Aruküla.