Ardu Sauna talgud

Harjumaa, Kose vald, Ardu alevik, Jõe tee 2

Talgud toimusid 04. mai 2019
Talgute eesmärk ja hüvang Ardu Saunas käib iga laupäev rahvast nii Kose vallast kui ka kaugemalt. Talgute eesmärk on korrastada saun nii seest kui väljast. Laome räästa alla suveperioodi puud. Võimalusel teeme ka väiksemaid remonditöid. Et kogukonnale vajalik saun ikka püsiks!
Talgutööd Puude ladumine, pisiremondid ja heakorratööd saunas ja sauna ümber.
Talguliste maksimumarv 15
Vabu kohti 15
Kaasa võtta Saame jagada mõned töökindad, kuid võimalusel võtta töökindad ise kaasa. Riietus ilmale vastav. Muud töövahendid olemas koha peal.
Talgulistele pakutav Talgulised saavad talgupäeval tasuta sauna!
Talgujuht Jaanus Tänav
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise
Kogunemine Kohtume Ardu Sauna esisel platsil. Esimesed inimesed tulevad 10 paiku. Loodame hiljemalt 16:00 töödega valmis saada.
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta Ardu Saun on olnud aktiivne külasaunana juba üle 50 aasta. Viimased 10 aastat on sauna tegevusi juhtinud Ardu Saunaselts, kes nüüd juba kuuendat aastat "Teeme Ära ä" raames talguid korraldad. Igal laupäeval on meil keskmiselt 20 külastajat, kelle hulgas peamiselt kohaliku kogukonna rahvas, kuid on ka kaugemaid püsikliente. Lisainfot meie tegemiste kohta saab läbi FB: https://m.facebook.com/profile.php?id=202271493177098
Talgukood 190402006
Prindi talgute kuulutus Salvesta kalendrisse