ALANSI Vabatahtliku Päästeseltsi depoo talgud

Harjumaa, Kose vald, Habaja alevik

  • Haljastustalgud
  • Heakord
  • Prügikoristus
  • Tuleohutus
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 02. mai 2015
Talgute eesmärk ja hüvang Aitame kaasa ALANSI Vabatahtliku Päästeseltsi uue depoo rajamisele.
Talgutööd Tulevase depoo ruumide puhastamine ehitusprahist ja vanadest elektrikaablitest. Taaskasutatavate telliskivide ja ehitusplokkide sorteerimine. Tulevase depoo välisseina osaline ladumine. Võsa langetamine, kulu riisumine ja muud heakorratööd.
Talguliste maksimumarv 75
Vabu kohti 37
Kaasa võtta Sära silmades, soojus südames, isiklikud töö- ja kaitsevahendid (metallreha, kühvellabidas, töökindad, korralikud tööjalatsid jne), mis vajalikud ohutuks talgutööks.
Talgulistele pakutav Töövahendid - rehad, labidad, töökindad, näomaskid. Talgusupp, soe tee/kohv, jahutav morss. Tuleohutuskoolitus, lastenurk, ALANSI Vabatahtliku Päästeseltsi tehnika demonstratsioon. Huvilistel on võimalus kõike ise proovida ja tunda ennast tõelise pritsumehena, tõelises pritsumehe töövormis.
Talgujuhid
ALANSI Vabatahtlk Päästeselts
Urmo Pollisinski
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise, Soome
Kogunemine 09:30 - 10:00 ALANSI Vabatahtliku Päästeseltsi depoos.
Muu vajalik info Talgutega on ühinenud Eesti Land Roveri Klubi, kes peab koos talgutega maha oma klubi 17. ja Land Roveri 67. sünnipäeva. Kohal on suur hulk erinevaid Land Rovereid läbi aegade, kaasa arvatud ALANSI Vabatahtliku Päästeseltsi Land Rover 110 Forward Control, mis on ainukene omataoline Eestis.
Talgukood 150317003
Salvesta kalendrisse