Ajaveski ümbruse heakord

Harjumaa, Jõelähtme vald, Loo

Talgud toimusid 03. mai 2015
Talgute eesmärk ja hüvang MTÜ Ajaveski korraldab talgud 2014 avatud ja restaureeritud tuuleveski ümbruse korrastamise eesmärgil, et saaks tegevusi laiendada ka õuealal.
Talgutööd Eelmise aasta maikuus avatatava käsitöö- ja kunstikoja juures on ehitusajast järgi suured paekivihunnikud, mis on vaja kiviaedadeks laduda, teed ja pinnast korrastada ning kive korjata heinamaalt, et niita saaks.Talguline saab teada veski ajaloost, põneva arhitektuurilahenduse saamise loost ja Ajaveski tulevikuplaanisest, samuti kultuuripärandi kordategemise erinevatest võimalustest. Toimub kiviaia ladumine koos õpetussõnadega.
Talguliste maksimumarv 25
Vabu kohti 24
Kaasa võtta töökindad
Talgulistele pakutav Talguline saab teada veski ajaloost, põneva arhitektuurilahenduse saamise loost ja Ajaveski tulevikuplaanisest, samuti kultuuripärandi kordategemise erinevatest võimalustest. Toimub kiviaia ladumine koos õpetussõnadega.Kohvipaus alustab ja talgusupp lõpetab talgupäeva.Degusteerimis üllatus.
Talgujuht Margit Pärtel
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Inglise
Kogunemine Kell 14.00 Loo küla veski juures - vaata talgukaarti kohale jõudmiseks. (mitte segamini ajada naaberküla Maardu veskiga). Tallinnast u 20 km kaugusel, Narva suunal väljasõit, pöörata Kostivere poole ja kilomeetri pärast vasakule, Loo külateele, suunaviit Ajaveski. Veski on külatee ääres.
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta Väga vihmase ilma korral jäävad talgud ära - kahtluse korral on mõistlik ette helistada enne tulekut - 5201189
Talgukood 150430015
Salvesta kalendrisse
Ürituse pildid www.ajaveski.eu