ABI JÄNESTE HOBUSTELE

Lääne-Virumaa, Tamsalu vald, Loksa, Jäneste talu

  • Muud talgud
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 01. mai 2010
Talgute eesmärk ja hüvang Talgud toimuvad hobuste hüvanguks. Tulemus on paremad ja korras aias, mille tulemusel on hobustel paremad tingimused toidu varumiseks. Edasised plaanid hõlmavad ikka ja ainult hobuseid - et neil oleks parem süüa ja et oleks parem ratsutamise tunde anda.
Talgutööd Puhastame praeguse aia ja jagame selle kaheks, et oleks kasulikum. Puhastame võsa ja rajame sinna aia. Laome maharaiutud puud riita, korjame kokku oksad ning teeme neist lõkke
Talguliste maksimumarv 15
Vabu kohti 12
Kaasa võtta Kindad ja mingid jalanõud, millega on võsas mugav mütata. Kummikuid ei ole vast vaja, sest meil kuiv koht. Saag ja haamer oleks ka he mõte, kuigi see ei tohiks takistuseks saada. Leiame, kui vaja. Kes soovib võib midagi grillimiseks kaasa võtta.
Talgulistele pakutav Süüa saab! Kohvi ja teed ning saiakesi vahepeal ning ikka midagi sooja ka. Kas mulgiputru või sooja suppi, seda me veel otsustame. Õhtul pisike grill. Kui jääb aega üle, saab ka ratsutada, kuid see sõltub paljus ajast.
Lähem info talguobjekti kohta Veebilehte ei ole, aga asukoht on kaardil päris hästi märgitud.
Talgujuht Anu Jänes
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Inglise, Soome, Vene
Kogunemine Kogunemegi kell 11, Jäneste talus, Tamsalu vallas, Loksa külas. Koht on kergesti leitav, kuna praegu on külade sildid kenasti väljas. Asukoht Tamsalu-Väike-Maarja-Tamsalu tee umbes keskel. Suurelt teelt suurfarmi kõrvalt mööda ja üheksasaja meetri pärast on meiel maja paremal pool teed.
Muu vajalik info Ega polegi midagi lisada - kaasa hea tuju ja töötahe!
Talgukood 10042730
Salvesta kalendrisse
Ürituse pildid http://nagi.ee/photos/DuracellBunny/sets/262037/