Võru loomade varjupaiga kevadtalgud

Võrumaa, Võru linn, Lühike tn 3

Talgud toimusid 02. mai 2015
Talgute eesmärk ja hüvang Talgute eesmärgiks on Võru varjupaiga pinna korrastamine, et saaks suvel korralikult niita ning varjupaiga territooriumi paremini korras hoida.
Talgutööd Pinnase riisumine, tasandamine, okste põletamine. Piisavate talguliste olemasolu korral ka kuutide kevadine värvimine.
Talguliste maksimumarv 25
Vabu kohti 0
Kaasa võtta Võimalusel kaasa võtta kindad, rehad (nii tavalised kui mururehad), labidad. Kui on soov kuute värvida, siis pintsel.
Talgulistele pakutav Kõik talgulised saavad lõuna ajal sooja kehakinnituse. Samuti on meie loomad nõus laiali jagama suurel hulgal hellust ja rõõmsat tuju.
Talgujuhid
Maie Vumba, maieermel@gmail.com, 56463336
Valmar Vumba, valmy6@gmail.com, 56683090
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Inglise
Kogunemine Koguneme kell 10.00 Võru varjupaigas (sissepääs on läbi Keskkonnajaama). Probleemide korral helistada 53404223
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta Noorematel kui 18 aastastel talgulistel palume kaasa võtta vanemate kirjaliku nõusoleku varjupaigas askeldamise kohta. Alla 14 aastastel peab kaasas olema täisealine saatja. Varjupaiga külastuskorraga saab tutvuda aadressil: http://www.varjupaik.ee/#!varjupaikade-klastuskord/cq9f
Talgukood 150209001
Salvesta kalendrisse