Värvime ära Lüganuse ringhoone avatäited

Ida-Virumaa, Lüganuse vald, Lüganuse alevik, Kiviõli tee

Talgud toimusid 07. mai 2011
Talgute eesmärk ja hüvang Aitame säilitada ja uut elu sisse puhuda vanale paekivihoonele. Endine Püssi mõisa karjakastell on hoonetekompleks, mille paksud paekivist müürid moodustavad terviku ümber avara sisehoovi. Eesmärk on korrastada ja kaunistada hoov, et seda saaks kasutada laada- ja kontserdipaigana.
Talgutööd Värvime ilusaks ja katame kinni lahtised avad ringhoone hoovipoolsetel külgedel ja ka välisküljel. Vähesel määral on koristustöid hoovi ja hoone ümbruse korrastamiseks (võsa ja põõsaste lõikamine, riisumine ja hoovi asfaldipinna puhastamine).
Talguliste maksimumarv 20
Vabu kohti 15
Kaasa võtta Pintsel ja värvirull. Võiks kaasa võtta ka reha, õueharja ja oksatangid.
Talgulistele pakutav Talgusupp
Lähem info talguobjekti kohta http://register.muinas.ee/?menuID=monument&action=view&id=13949
Talgujuhid
Laila Meister
Gerli Romanovitš
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Inglise, Soome, Vene
Kogunemine Koguneme ringhoone hoovis.
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta Koristustalgud toimusid samal objektil oktoobris 2010. Suur töö sai tehtud, võsa langetatud ja prügi kokku korjatud. Teha on jäänud meeldivam osa, lahtiste avade katmine ajutise materjaliga, et kaitsta hoonet ilmastiku ning rüüstamise eest. Materjalina kasutame puitlaastplaati, mille enne paigaldamist koos ilusamaks värvime. Lisainfot meie tegemiste kohta leiab ka http://www.facebook.com/event.php?eid=214762201884391#!/group.php?gid=101012323289385
Talgukood 1104222
Salvesta kalendrisse
Ürituse pildid http://register.muinas.ee/?menuID=photolibrary&action=view&id=931