Ungru tammede ümbruse koristamine ja korrastamine

Läänemaa, Ridala vald, Kiltsi, Haapsalu-Rohuküla maantee ääres, Kiltsi külast edasi ja enne S kurvi algust paremat kätt asuvate Ungru tammede juures. Tähistatud looduskaitse objekti märgiga.

Talgud toimusid 06. mai 2017
Talgute eesmärk ja hüvang Korrastada Ungru tammede ümbrus, koristada prügi ja muuta külastajaile ohutumaks ja ka nauditavaks.
Talgutööd Korrastatakse Ungru tammede ümbrus ja metsaalune prügi koristatakse kokku, koristatakse kuivanud ja ohtlikult langenud suured puuoksad ja saetakse need tükkideks, suuremad mahalangenud tammeharud ja -oksad saetakse parajaks ja tehakse neist istumiseks mõned kohad. Lähedal olev allikas kindlustatakse kalda sissevarisemise eest lamedate paekivitükkidega, mida leiab lähedalasuvatest varemetest. Metalliotsijatega tuleb vaadata territoorium üle, kas ei ole ehk seal lõhkekehasid maha jäänud N.Liidu aegsetest sõjategevustest.
Talguliste maksimumarv 20
Vabu kohti 17
Kaasa võtta Kummikud, kerge eine (võileivad, kuuma jooki termosega, tudengieine segu, joogipudel allikavee ammutamiseks), rehad, käsisaag (1-2 tk), 1 mootorsaag, 2 labidat, 250 l prügikotid (2 rulli), hea tuju. Vihmakeep - halva ilma korral, vahetusjalatsid, töökindad.
Talgulistele pakutav Tutvume lähedal asuva Ungru lossi varemetega, Ungru tammedega, lähedal oleva allikaga. Allikavett saab koju kaasa võtta, kui teil on kaasas 5 liitrine veepudel või isegi mitu. Ühispildi tegemine lisaks peale talgute lõppu ja muidugi võtame üles ka tegevust ennast.
Talgujuht Enn Kaljo
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise
Kogunemine Kiltsi teele, Keskkonnainspektsiooni maja parklasse kell 9.30 (Pruun suurte akendega hoone tanklast veidi edasi ja teisel pool teed).
Talgukood 170427013
Salvesta kalendrisse