Põltsamaa Lillevere mänguväljaku talgud

Jõgevamaa, Põltsamaa, Ringtee 8

Talgud toimusid 25. mai 2014
Talgute eesmärk ja hüvang Eesmärgiks on Põltsamaa Lillevere piirkonnas asuva avaliku mänguväljaku korrastamine ja ohutumaks muutmine, et vahendid kestaksid kauem ja lastel oleks turvaline mänguvahendeid kasutada. Kohalike elanike (sh noorte) panus piirkonna atraktiivsemaks muutmisel. Kasu saavad Põltsamaa Ringtee tn kortermajades elavad lapsed ja teised, kes mänguväljakut külastavad. Mänguväljak on aktiivselt kasutatav; loodud 2004. aastal. Mänguväljaku korrastamise ja arendamise on enda peale võtnud MTÜ Põltsamaa Emadeklubi .
Talgutööd Mänguvahendite all olevate liivapinnaste korrastamine (rohimine, riisumine, servade sirgeks ajamine), vana ketikiige konstruktsiooni mahavõtmine, võimalusel uue paigaldamine, uue kaalukiige palgi paigaldamine, tasakaalupoomide ja prügikasti paigaldamine. Ronimisatraktsioonide tugipostide seisukorra kindalksmääramine, võimalusel nende vahetamine.
Talguliste maksimumarv 30
Vabu kohti 30
Kaasa võtta Kaasa võtta reha, labidas, ämber. Ära unusta rõõmsat meelt!
Talgulistele pakutav Talgulistele pakutakse kehakinnitust (suppi, pirukaid).
Talgujuht Annika Kallasmaa
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Inglise
Kogunemine Mänguväljakul- Põltsamaa, Ringtee 8 maja taga
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta Tule aita MTÜ Põltsamaa Emadeklubil mänguväljak korda teha! pakume rõõmu lastele! Mänguväljak asub Sõpruse Pargi läheduses, mistõttu saavad ka selle objekti külastajad lastega mänguväljakul aega veeta.
Talgukood 140429028
Salvesta kalendrisse