Mõisa ja lossi ühistalgud Põltsamaal

Jõgevamaa, Põltsamaa, Veski 7, Lossi 1

Talgud toimusid 06. mai 2017
Talgute eesmärk ja hüvang Talgute eesmärk on Uue-Põltsamaa mõisa juures asuva botaanikaaia korrastamine ning Põltsamaa lossi hoovi ja ümbruse kevadine värskendamine. Tänavuste talgute ülene idee on kahe ajalooliselt seotud paiga vahelise ühisenergia ja mõttesilla taastamine.
Talgutööd Asjatundjate juhendamisel riisumine, puhastamine, kaevamine, põõsaste pügamine, lehtede ja okste korjamine, võimalusel põletamine.
Talguliste maksimumarv 100
Vabu kohti 64
Kaasa võtta Palume kindlasti riietuda ilmale vastavalt ning kanda töökindaid ja -jalatseid. Kaasa võtta oma joogipudelid ja väiksematele talgulistele ka suupistet. Võimalusel kaasa võtta rehad, labidad ja heki- või oksakäärid.
Talgulistele pakutav Uue-Põltsamaa mõisa ja Põltsamaa lossi esindajad tutvustavad lahkesti mõisa ja lossi plaane ning hoiavad talgumeeleolu kõrgel. Kell 13 alustab lõbus talguliste rongkäik mõisast lossini. Kell 13-14 pakutakse lossis kõigile osalistele talgutoitu. Kell 14 jätkub talgupäev lossi juures.
Talgujuht Iiri Saar
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise
Kogunemine Kogunemine toimub kell 9.45-10.00 Uue-Põltsamaa mõisa juures aadressil Veski 7, Põltsamaa. Autosid saab parkida Veski tänavale mõisa lähedusse.
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta Pole oluline, mis kellaajal Sa mõisa ja lossi ühistalgutega liitud, peaasi, et registreerud ja tuled! Sinu abikäed on oodatud ja olulised igal hetkel!
Talgukood 170415010
Salvesta kalendrisse