Meie Maja Talgud

Võrumaa, Võru linn, Petseri 8

Talgud toimusid 28. aprill 2018
Talgute eesmärk ja hüvang Majaelanike kaasamine heakorratöödesse. Küünarnukitunde tekitamine. Koos on parem kui üksinda!
Talgutööd Keldrite korrastustööd, õuealale pesukuivatuskoha tekitamine (postid maasse, nöörid). Jalgratta hoiukoha planeering. Üldised õue tööd, vajadusel riisumine. Puu maha võtmine haljasalalt, kuna see võib lähitulevikus osutuda ohtlikuks puuks. Puu tükeldamine, haljasala koristus peale puu langetamist. Hekide pügamine. Vajadusel ka trepikodades vajalike heakorratööde tegemine.
Talguliste maksimumarv 12
Vabu kohti 12
Kaasa võtta Töökindad, mootorsaag, käsisaag, kirves (puu tükeldamiseks). Oksakäärid, prügikotid, reha. Muidugi ära unusta, et töö ja vile käivad koos, nii et tule rõõmsas tujus, pahurad võivad koju jääda ja meie tegemisi rõõmsalt aknalt vaadata.
Talgulistele pakutav Rõõmsatele töötegijatele leidub kindlasti midagi meelepärast, veidike magusat, et jõud ei raugeks ja kindlasti joogipoolist.
Talgujuht Airika Pruul
Keeled mida talgujuht räägib Eesti
Kogunemine Kuna meie talgute aeg, sõltub suuresti puu langetamise päevast, siis selle kohta panen eelnevalt info trepikoja uksele. Palun jälgida.
Talgukood 180422028
Salvesta kalendrisse
Ürituse pildid