Loovalt taaskasutuse ja ehituse tagajärgede korrastamine

Harjumaa, Kuusalu vald, Hara, Metsa kinnistu, Hara küla

Talgud toimusid 06. mai 2017
Talgute eesmärk ja hüvang Iseehitades kasutades "prügi" ja looduslikke materjale, on tekkinud hetk kus on tunne, et see sama kila-kola ummistab kõik (nii seespideselt kui ka välispidiselt). Palun abi korrastamisel ja koristsmisel, sest raske on ise üksi jaole saada.
Talgutööd Prügi sorteerimine ja haagise peale panek, kaevamise järgsete tagajärgede riisumine, puidu jms tagasi küüni vedamine.tegevusi leidub veelgi!
Talguliste maksimumarv 30
Vabu kohti 30
Talgulistele pakutav Pakun talgusuppi ja peale talguid jalgrataste kasutamise võimalust et imelusat Lahemaa Rahvusparki avastada. Asume metsas ja mere ja kahe järve läheduses. Omalt poolt võin jagada kogemusi elust maal, ehitades taaskasutades ning looduslikest materjaljalidest (meil on põhu saun, maja soojustatud rooplaatidega, ehitame ümarlalgist ja oleme kõik teinud ise.) soovin tegutseda rõõmsas, positiivses ja energilises keskkonnas ja luua tingimused et inimestel oleks tore ja võimalik üksteisega tutvuda, aega viita. Kinnistul toimeteb MTÜ ja alustav OÜ, mille loodussäästlikke tegevusi soovi korral saan tutvustada.
Talgujuht Maarja Õunaste
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Inglise
Talgukood 170505006
Salvesta kalendrisse
Ürituse pildid Www.projekt-kodu.ee