Kogukonnakeskuse Kihlepa rahvamaja heakorra- ja kevadtööd.

Pärnumaa, Pärnu linn, Kihlepa, Kihlepa rahvamaja

Talgud toimusid 04. mai 2019
Talgute eesmärk ja hüvang Teeme ruumid puhtaks ja majaümbruse korda, et kasvaval kogukonnal oleks hea koos käia, ühistegevusi teha ning külalisi vastu võtta. Kihlepa rahvamajas tegutseb Eassalu-Neitsi külaselst käsitöö ja külastuskeskus, eesrinnas usinad ja osavad küla naised. Keskuses toimuvad koolitused, töötoad, seminarid, kultuuriüritused. 12-13. mai leiab aset 9. Võilillefestuval, mis on pühendatud looduslikule ja loomulikule toidule, koos käsitöö- ja toidulaadaga.
Talgutööd Hoones: ruumide ja akende pesemine, tolmu võtmine ning vaipade kloppimine. Õues: lehtede riisumine, okste põletamine, kaevetööde järgne pinna tasandamine ja muru külvamine.
Talguliste maksimumarv 25
Vabu kohti 24
Kaasa võtta ,,,lapsed ja hea tuju, töökindad. Kellel on võimalus siis võtke kaasa ka hari, reha, labidas, kühvel või käru. Riietus vastavalt ilmale ja arvestusega, et väljas võib olla porine ning riided võivad määrduda või saada muul moel kahjustada. Pillimehed võivad kaasa võtta ka oma muusikainstrumendid, millega töötegijaid innustada
Talgulistele pakutav Tühjakõhutunde peletamiseks ja rammu kasvatamiseks pakume suppi värsketest ja metsikutest toidutaimedest ning ajame kuumaks ka pitsaahju, ning valmistame koos maitsvaid ja fantaasiarohkeid küpsetisi.
Talgujuht Janek Kõvask
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise
Kogunemine Koguneme külamajas.
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta Bussid: Pärnu bussijaam 8:40 - Kihlepa 9:06 ..... Lihula 10:20 -Tõstamaa 11:31 - Kihlepa 11:55 ..... Kihlepa 15:16 ja 20:01- Pärnu ..... Kihlepa 20:01- Audru kool 20:11 ..... Audru kool 20:35 - Lihula 21:21 .....
Talgukood 190405048
Prindi talgute kuulutus Salvesta kalendrisse
Ürituse pildid https://www.facebook.com/pg/EassaluNeitsi/photos/?ref=page_internal