Kiviaia rajamise talgud Jaago käsitöötalus

Tartumaa, Võnnu vald, Kurista, Jaago käsitöötalu

Talgud toimusid 06. mai 2017
Talgute eesmärk ja hüvang Talgute eesmärk on muuta käsitöötalu sissesõidul lasuv põllukivihunnik ilusaks kiviaiaks. Talgutel osalejad omandavad kiviaia ladumise teooria ja praktika ning oskavad ise edaspidi põllukivist aedu rajada ning hooldada. Kestliku kiviaia rajamine on meie pere meelest igati sobiv sissejuhatus Eesti peatsele suurele sünnipäevale. Loodame, et Eesti riik püsib sarnaselt meie raud- ja põllukividele jonnakalt aastasadu. Arvame, et korrastatud kiviaed Jaago käsitöötalu väravas annab meie juubeliaastale kõvasti väärikust ja pidulikkust juurde.
Talgutööd Suuremate ja väiksemate kivide veeretamine, tõstmine, tassimine, paigutamine. Rajamistööde käigus võib juhtuda, et tassida ja liigutada tuleb ka muud: oksi, pinnast või puitu.
Talguliste maksimumarv 15
Vabu kohti 7
Kaasa võtta Tugevad töökindad, määrdumist mitte kartev rõivastus, tugeva ninaga jalatsid, kui on, siis raudkang või sõrakang.
Talgulistele pakutav Teadmised ja oskused kiviaia rajamisest, mõnus söök ja hea selts, käsitöötalule omaselt ka üks väike kivine õpituba.
Talgujuht Inga Talvis
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Inglise
Kogunemine Kohale saab nii: http://jaagotalu.blogspot.com.ee/p/meie-kontakt-ja-kus-me-asume.html
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta Meie tegevuse kohta vaata siit: http://jaagotalu.blogspot.com.ee/
Talgukood 170320021
Salvesta kalendrisse