Käsitöötalgud - Heategevusloterii auhindade valmistamine

Võrumaa, Võru linn, Karja 24

Talgud toimusid 22. mai 2018
Talgute eesmärk ja hüvang Auhindade valmistamine maakaitsepäeva loterii tarbeks. Naiskodukaitse Võrumaa ringkonnal on traditsiooniks saanud korraldada igal aastal maakaitsepäeva loterii, mille tulu annetatakse headetegevuseks. Sel aastal toetame MTÜ Hoiame Valgust, et aidata neil katta vähekindlustatud peredele jõululaud. Toidud valmivad naiskodukaitsjate kaasabil Mittetulundusühingu Hoiame Valgust eesmärgiks on vähekindlustatud perede sotsiaalse toimetuleku suurendamine läbi suunavate tegevuste, abiandmise ning koostöös teiste organisatsioonidega. Suurem tähelepanu on pööratud Võrumaa lastele, aitavad kaasa huvihariduse arendamisele ning tagada parema huvihariduse kättesaamise vähekindlustatud perede lastele. Oma tegevust finantseerivad taaskasutuspoe tuludest ning annetustest.
Talgutööd Talgute raames on võimaus valmistada väikesid fotokarpe kui ka kaunistada kihelkonna värvides karpe. Meisterdada loomingulisi prosse ja soovi korral kaunistada kaarte.
Talguliste maksimumarv 15
Vabu kohti 14
Kaasa võtta Hea tuju ja loomingule avatud meel! Loterii auhindade hulka võib annetada ka juba kodus valmistatud käsitööd.
Talgulistele pakutav Lõõgastav pärastlõuna koos toredate inimestega.
Talgujuht Enely Jaani
Keeled mida talgujuht räägib Eesti
Kogunemine Osalejatel tulla Karja ja Kreutzwaldi tänava ristmiku lähedas asuvasse valgesse majja, sisenedes väravast, liikudes paralleelselt majaseinaga kuni teist vasakule jääb paari trepiastme kaugusele pruun uks.
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta Võimalus on ka osaliselt osaleda, selleks palun anda teada mis kellast mis kellani saate meiega olla. Ühe auhinna valmistamiseks võiks algaja siiski varuda vähemalt paar tundi vaba aega.
Talgukood 180424020
Salvesta kalendrisse