Joonase talu talgud

Tartumaa, Rõngu vald, Tilga, Rõngu alevi piiril, Pargi tn lõpust paremale asuv Joonase talu

Talgud toimusid 02. mai 2015
Talgute eesmärk ja hüvang Talgute eesmärk on tudengitele, nende sõpradele ja lapselastele pakkuda võimalust teha füüsilist tööd oma vanavanemate kodutalus, mida on 2008/09 õ-a kasutatud remondisoleva koolimaja ühe klassi asemel, selle eest saadud Eestimaa Uhkuse tiitel ja talu vanaisa on nimetatud 2011 a Imeliseks Vanaisaks. Kokkutulemise mõte on neid sündmusi meenutada ja taluümbrust korrastada ja ka kõrvaloleva parkmetsaalust korrastada. Kasu on ka see, et noored maale tulles mitte ainult ei naudi ja puhka vaid töötavad!
Talgutööd Võsa saagimine, okste korjamine ja põletamine, marjaaia ja õunapuuaia korrastamine, majaümbruse riisumine, keldri korrastamine.
Talguliste maksimumarv 10
Vabu kohti 0
Kaasa võtta Kohapeal on olemas tööriistad jm vahendid, isegi tööriideid saab kombineerida. Jalanõud peavad endal olema sobivad.
Talgulistele pakutav Talgutöö lõpus ootab talgulisi kiikumine Hiugemäe külakiigel ja loodusmatk naabertalgute paika Lossimäele, õhtul on saun ja teeõhtu Taiwani traditsioonilise teega, Nepaali reisi muljete jagamine.
Talgujuht Eve Padar
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise, Soome
Kogunemine Joonase talus
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta Kutsutud talgulised ja kohapealsed sõbrad teavad kohta ja aega.
Talgukood 150428032
Salvesta kalendrisse