Hobukooli Pargi Heakord

Järvamaa, Paide linn, Koordi, Koordi küla piiril, Anna-Peetri maantee ääres on savimaja, palju hobuseid ja suur valge viilhall (10km Annast, 11km Mäos ja 5km Peetrist).

Talgud toimusid 12. mai 2018
Talgute eesmärk ja hüvang Park, kus igapäevaselt jalutavad hobused lapse või täiskasvanuga, kel on eneseleidmine hetke kõige tähtsamaks ülesandeks. Pargis on mitmed liivaplatsid ja metsarajad, mis on hästi läbitavad ja okstest puhtad, kui neid aegajalt hooldada. Ratsutamisteraapia tunnid on puhastel radadel oluliselt turvalisemad ja ka metsakeskkond on õnnelikum. Selleks kutsumegi Sind loodusesse.
Talgutööd Arutleme loomade ja inimeste ühisruumi üle, korjame pargiradadele langenud oksi ja riisume lehti, teeme võimalusel ka lõket, tutvume savi-põhu majadega ning kohtume huvitavate inimeste ja loomadega, naudime ilusat ilma ja seltskonda looduses!
Talguliste maksimumarv 22
Vabu kohti 17
Kaasa võtta Oksakäärid, väike kirves, töökindad ja ilmale vastavad riided/jalanõud. Hea tuju ja sõbralik meel on samuti vajalikud.
Talgulistele pakutav Pakume talgusuppi ja head seltskonda, võimalust veeta päev looduse ja loomade seltsis.
Talgujuht Sven Aluste
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise, Soome
Kogunemine Anna - Peetri maanteel on teeviit Hobukooli Park, selle juures olevas parklas kogunemegi. www.hobukoolipark.ee
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta Meie missiooniks on toetada inimese sisemist tasakaalu läbi loodustunnetuse arendamise, loomadega suhtlemise ning tervist toetava elukeskkonna loomise. MTÜ Equilibre on rajanud Kesk-Eestisse teraapia- ja koolituskeskuse – Hobukooli Park. Siin on koolituskeskus, mida ümbritsevad metsarajad. Kõikide vajalike hoonete projekteerimisel lähtume ökoloogilise ehituse ja säästva arengu printsiipidest. Peamisteks ehitusmaterjalideks on Eestis traditsioonilised puit, põhk, savi ja lubi. Kogu kompleks püüdleb oma majandamises looduslähedase ja jätkusuutliku elukeskkonna mudeli poole.
Talgukood 180409107
Salvesta kalendrisse